KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15934067
nr 1593 4067
Arne Asplund
(1910-1992), Sverige
Oljemålning, Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 75x100 cm, yttermått inklusive ram: 97x120 cm
Arne Asplund, svensk konstnär född 1910, död 1992 .
Utrop:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:06:10